Ljubušanke ponovno bolje od Goražda, te zasluženo na završnici kupa

Rukometašice Izviđača CO novom pobjedom protiv Goražda plasirale su se na završni turnir Kupa BiH.

Ljubušanke su slavile u Goraždu rezultatom 36:33, poluvrijeme 20:14 za "Skautice".

Već u (15) minuti utakmice bilo je 9:5 za ekipu iz Ljubuškog, te se naziralo pitanje pobjednika u ovoj utakmici. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 20:14 za Ljubušanke.

U drugom poluvremenu trener "Skautica" Ivan Lovrić dao je prigodu svim igračicama koje su bile u zapisniku, pa je domaća ekipa iskoristila taj trenutak i ublažila svoj poraz u ovoj utakmici.

Boras i Kraljević su u redovima djevojaka iz Ljubuškog postigle po šest zgoditaka, dok su po pet puta bile precizne Matea Šumelj, Kulić i Vrančić, a kod Goražda bolja od ostalih Imširović s 11 pogodaka.