NK Ljubuški deklasirao HNK Branitelj iz Mostara 4:1 (1:0)

U prvoj domaćoj utakmici ove sezone, točnije drugom kolu Druge lige FBiH (skupina jug) nogometaši Ljubuškog su lakše od očekivanog došli do bodova protiv HNK Branitelj iz Mostara.

Pred oko tristotinjak gledatelja na stadionu Babovac naši nogometaši su dobro otvorili utakmicu, te preko Petra Puljića već u (9) minuti utakmice došli do vodstva, a to je bio i ujedno konačan ishod prvog poluvremena.

Prvih petnestak minuta drugog poluvremena se igralo dosta na sredini terena, a onda je u (67) minuti utakmice Karlo Buhač povećao prednost Ljubuškog na 2:0.

Međutim gosti smanjuju preko Aničića na 2:1 U (71) minuti utakmice, ali golovima Ivana Buhaća u (83) i Ante Mušana u (88) minuti utakmice pitanje pobjednika u ovom susretu je riješeno.

Narednu ligašku utakmicu momčad Ljubuškog igra u subotu u Jablanici, a u srijedu naši nogometaši gostuju u Neumu, gdje se igra prvo kolo Kup-a F BiH.